У дефолт вірять менш як чверть українців – опитування

У дефолт вірять менш як чверть українців – опитування

682
Ukrinform
Менше 20% українців вірять у те, що країна здатна подолати існуючі проблеми та труднощі протягом найближчих кількох років.

Про це свідчить соціологічне опитування, проведене Центром Разумкова з 19 по 24 лютого, йдеться в прес-релізі, який є в розпорядженні Укрінформу.

"19,1% респондентів дотримуються думки, що Україна здатна подолати існуючі проблеми та труднощі протягом найближчих кількох років, 45,4% - що труднощі можуть бути подолані у більш віддаленій перспективі, 23,4% - що взагалі не здатна їх подолати", - йдеться в повідомленні.

Згідно з опитуванням, лише 5,8% українців вважають, що у 2016 р. економічна криза закінчиться і почнеться зростання, 22% - що криза перестане поглиблюватися, але економіка до кінця року буде у стані застою, 32,9% - що економічна криза поглиблюватиметься, але катастрофічних наслідків не буде, 23,5% - що відбудеться колапс економіки - із масовим закриттям виробництв та безробіттям, неможливістю сплачувати за боргами (дефолт), різким знеціненням гривні тощо.

Разом з тим, порівняно з аналогічними оцінками початку 2015 р., знизилася частка як тих, хто прогнозує початок економічного зростання  (11,6% до 5,8%), так і колапс економіки (з 30,7% до 23,5%), зате зросла частка тих, хто вважає, що криза перестане поглиблюватися, але економіка до кінця року буде у стані застою (з 17,8% до 22%), і тих, хто вважає, що економічна криза поглиблюватиметься, але катастрофічних наслідків не буде (з 26,7% до 32,9%).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>