Комісія так і не обрала членів НАЗК і оголосила перерву до ранку

Комісія так і не обрала членів НАЗК і оголосила перерву до ранку

1052
Ukrinform
Комісія з обрання членів Національного агентства з питань протидії корупції під час засідання в ніч на середу не змогла проголосувати за одну з відібраних ними раніше кандидатур до Агентства і оголосила перерву в засіданні до 12.00 середи.

Про це повідомляють «Подробности».

"Під час засідання в Міністерстві юстиції України в середу вночі члени комісії по черзі обговорювали кожного з 9 кандидатів і голосували за їх обрання членом НАЗК, проте жодна з кандидатур не набрала необхідних 6-ти голосів членів комісії", - наголошується в повідомленні.

Після короткого обговорення підсумків першого туру голосування, комісія провела повторне голосування, проте з тим же нульовим результатом.

Зважаючи на відносну незмінність результатів голосування по кожній з кандидатур, члени комісії почали дискутувати стосовно доцільності продовження засідання вночі і була озвучена пропозиція оголосити перерву до 9.00 середи, однак і вона не отримала підтримки.

В результаті, близько 2.00 середи члени комісії прийняли рішення оголосити перерву в засіданні до 12.00 години 16 березня та розійшлися.

Як раніше повідомляло агентство, президент хотів, щоб члени антикорупційного агентства були призначені до ранку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>