Фейгін вважає, що Савченко не "купиться" на спецоперацію ФСБ - 11.03.2016 18:41 — Новини Укрінформ
Фейгін вважає, що Савченко не "купиться" на спецоперацію ФСБ

Фейгін вважає, що Савченко не "купиться" на спецоперацію ФСБ

1074
Ukrinform
Спецоперация по дискредитації народного депутата України Надії Савченко була масштабною і складно організованою.

Про це адвокат Марк Фейгін розповів в інтерв'ю DW.

"Учора я чекав півдня, щоб отримати додаткову інформацію по цій ситуації. Зараз у мене є відомості про те, як у зв'язку з цією історією велося зовнішнє спостереження за адвокатами, чиновниками, родичами, як прослуховувалися телефони, як маневрувалася ситуація з передачею цієї чернетки (фейковий лист від імені Порошенка - Ред.). Уся "начинка" відповідала великій, масштабній спецоперації", - розповідає Фейгін.

Він пояснив, що пранкери - це лише фасад дуже серйозної, великої спецоперації, проведеної спецслужбами, Кремлем відносно самої Савченко і її захисту. Це усе було треба "для дифамації її образу як українського героя, такої людини, якою вона з'явилася у своєму останньому слові". 

"З точки зору Кремля, таку людину не можна героїзувати, її потрібно принизити, образити, показати, що вона не голодує, а легко відноситься до цього - то голодує, то ні під дією навіть фейкових приводів. Перетворити героїчний образ, що склався, на нікчемність - ось яке стояло завдання", - пояснює адвокат.

Марк Фейгін також повідомив, що, можливо, Савченко вже знає про усю історію з фейковим листом, пранкерами, операцією російських спецслужб від українських консулів, що були у неї. В понеділок Фейгін або Полозов будуть у неї, в подробицях усе розкажуть і обговорять. "Я можу передбачити її реакцію - вона може обуритися, але не надасть цьому такого серйозного значення, яке надали зовні. Я б сказав, у неї трішки правильніше, пряме сприйняття світу", - резюмував адвокат.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>