Адвокат боїться "загубити" Савченко у разі госпіталізації

Адвокат боїться "загубити" Савченко у разі госпіталізації

848
Ukrinform
У разі погіршення здоров'я Надію Савченко, що оголосила «сухе голодування», перевезуть в одну з лікарень Ростова-на-Дону.

Про це у коментарі кореспондентові Укрінформу повідомив адвокат Микола Полозов, який побував у п'ятницю у Савченко в СІЗО.

«Після відвідання адвокатів до Савченко приходили сестра і консули України. А я тим часом із спілкування з працівниками установи можу зробити висновок, що при погіршенні здоров'я Надію Вікторівну перевезуть в якусь із лікарень Ростова-на-Дону», - сказав Полозов.

Він нагадав, що в СІЗО, де перебуває Савченко, немає належної медчастини.

За його словами, виникає ще одна проблема: у разі перевезення Савченко в лікарню або будь-яке інше місце "включаються" закони РФ про етапування. Тобто влада може 10 днів взагалі не повідомляти, куди перевезено заарештованого. А після закінчення зазначеного терміну повідомлення можна відправляти звичайною поштою. Таким чином, сповіщення фактично затягується на невизначений термін.

Нагадаємо, російське слідство обвинувачує Савченко за статтями «вбивство» і «замах на вбивство». Українка всі обвинувачення заперечує.

Після несподіваного закінчення засідання у четвер, коли суддя не дав їй виголосити завершальне слово, Надія Савченко оголосила «сухе голодування».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-