SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight До Туреччини відправили черговий літак з турками-месхетинцями з Донбасу - 03.03.2016 19:00 — Новини Укрінформ
До Туреччини відправили черговий літак з турками-месхетинцями з Донбасу

До Туреччини відправили черговий літак з турками-месхетинцями з Донбасу

Фото
3657
Ukrinform
Сьогодні з Харкова в турецьке місто Ерзінджан відправився черговий літак з турками-месхетинцями, які проживали в зоні АТО.

Як повідомляв раніше Укрінформ, Туреччина прийме три тисячі турків-ахиска (месхетинців), які проживають на сході України і зазнали на собі негативний вплив військового конфлікту в цій зоні.

У Туреччині турки-месхетинці як переселенці отримають посвідку на проживання, житло і роботу. Усі вони залишаться громадянами України. За бажання вони зможуть отримати турецьке громадянство за спрощеною системою або повернутися в Україну.

До Туреччини відправлено черговий літак з турками-месхетинцями з Донбасу

Нагадаємо, турки-ахиска (месхетинські турки) - субетнічна група, яка походить з області Месхетія на південному заході Грузії. У 1944 році вони були депортовані Сталіним у різні області Узбекистану, Казахстану і Киргизії як “спецпоселенці” - всього більше ста тисяч осіб.

Фото: В’ячеслав Мадієвський/Укрінформ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-