SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight "Азов" заблокував усі входи в офіс телеканалу "Інтер" - 25.02.2016 12:36 — Новини Укрінформ
"Азов" заблокував усі входи в офіс телеканалу "Інтер"

"Азов" заблокував усі входи в офіс телеканалу "Інтер"

Фото
5496
Ukrinform
Представники цивільного корпусу "Азов" з 10-ї години ранку розпочали блокування телеканалу "Інтер", головною вимогою якого є звільнення нинішнього керівництва телеканалу.

Про це йдеться в ефірі 112 каналу.

Під стінами телеканалу перебуває близько півсотні осіб, які нікого не впускають і не випускають з приміщення. Час від часу активісти вигукують гасла "Інтер, схаменись". Поряд чергують представники поліції, вони стежать за порядком і констатують, що поки акція відбувається мирно, а написи на будівлі називають дрібним хуліганством.

"Азов" заблокував усі входи в офіс телеканалу "Інтер"

Фото: Данііл Шамкін/Укрінформ

Нагадаємо, днями розгорівся скандал, пов'язаний з тим, що у прямому ефірі випуску новин телеканалу «Інтер» 21 лютого випусковий редактор Столярова зневажливо та нецензурними словами висловилася під час того, як журналісти каналу брали інтерв'ю у родичів загиблих героїв Небесної Сотні на Майдані Незалежності. Вчора СБУ повідомило, що Столярову вислали з України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-