Російські тюремники забрали в Афанасьєва навіть особисті речі

Російські тюремники забрали в Афанасьєва навіть особисті речі

942
Ukrinform
Засудженому до семи років у справі так званих "кримських терористів" Геннадієві Афанасьєву знову посилюють умови перебування у російській в'язниці, позбавивши його особистих речей і необхідної документації.

Про це у Фейсбуці повідомила мама політв'язня Ольга Афанасьєва.

"Прийшов лист від Гени. Всі особисті речі у нього відібрали. Він не може відповідати на листи, тому що у нього немає ні марок, ні конвертів. Будь ласка, пишіть листи, вкладайте туди конверти й листи", - попросила вона, повідомивши нову адресу ув’язнення сина у м. Микунь.

За словами Ольги Афанасьєвої, 9 лютого 2016 року Геннадій прибув в ЄПКТ ФКУ(єдине приміщення камерного типу Федеральної казенної установи) ВК-31 УФСИН РФ по Республіці Комі.

Як повідомив Геннадій у листі, в нього вилучили також всі необхідні документи, у тому числі скарги, рішення судів і виписки, коли він виїжджав з ВК-25 у м.Сиктивкарі.

"Сиджу у карантині. Коли виїжджав з ВК-25, у мене вилучили більшість моїх особистих речей, продуктів, увесь мед і сигарети, що ти привозила мені. Аргументували тим, що це не мої речі. Довідок жодних не дали", - написав Афанасьєв.

Раніше Укрінформ повідомляв, що Афанасьєв хворий на зараження крові, проте лікарі нічого не роблять для його одужання. Крім того, з метою посилення умов ув’язнення йому постійно підкидають заборонені предмети - бритви, сім-карти.

Нагадаємо, фотографа з Сімферополя Афанасьєва у грудні 2014 року було засуджено судом окупантів до семи років колонії суворого режиму у справі про теракти, які нібито готували члени "терористичного угрупування" у Криму Олег Сенцов і Олександр Кольченко. Правозахисний центр "Меморіал" визнав Афанасьєва, Сенцова й Кольченко політичними в'язнями. 

Фото: www.facebook.com,  Ernest Mezak

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-