Президент створив новий орган для захисту журналістів і свободи слова

Президент створив новий орган для захисту журналістів і свободи слова

961
Ukrinform
Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про Раду з питань захисту професійної діяльності журналістів та свободи слова».

Про це повідомляє прес-служба Глави держави. 

"Рада створена з метою забезпечення реалізації конституційного права на свободу слова, налагодження ефективного механізму взаємодії державних органів та інститутів громадянського суспільства, зокрема засобів масової інформації, з питань запобігання перешкоджанню законній професійній діяльності журналістів", - йдеться у повідомленні.

Як зазначає прес-служба, відповідно до затвердженого положення, рада є консультативно-дорадчим органом при Президентові України, основними завданнями якої є, зокрема, моніторинг ситуації (стану) забезпечення захисту професійної діяльності журналістів та свободи слова в Україні та напрацювання узгоджених пропозицій із визначення першочергових заходів щодо забезпечення захисту професійної діяльності журналістів та свободи слова у відповідності до європейських демократичних стандартів тощо.

Співголовами ради призначено заступника глави Адміністрації Президента України Андрія Таранова та прес-секретаря Глави держави Святослава Цеголка.

До складу ради увійшли представники громадських об’єднань, які діють у сфері медіа, засобів масової інформації, а також Національної поліції, Генеральної прокуратури, Служби безпеки України, Національної ради з питань телебачення і радіомовлення та інших державних органів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-