Кабмін - чиновникам: Відтепер хамство - порушення постанови уряду

Кабмін - чиновникам: Відтепер хамство - порушення постанови уряду

1311
Ukrinform
Після затвердження урядом правил етичної поведінки держслужбовців їхня грубість в органах державної влади трактується як порушення нормативного акту Кабінету Міністрів.

Про це заявила у четвер міністр Кабінету Міністрів Ганна Онищенко у виступі на міжнародній конференції "Професіоналізм, етика та цінності державної служби: досвід країн ЄС та країн ініціативи ЄС "Східне партнерство" , повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Кабінет Міністрів затвердив постанову про правила етичної поведінки для державних службовців. В принципі, там нічого нового немає. Але якщо людина звертається в орган державної влади, щоб отримати довідку, і стикається з відвертим хамством, то це вже є порушенням не якихось морально-етичних норм, а правил поведінки державного службовця, які врегульовані нормативно", - сказала Онищенко.

Вона додала, що, з одного боку, в цих правилах усе зрозуміло, а з другого, на жаль, вони не виконуються.

Нагадаємо, 11 лютого Кабінет Міністрів ухвалив постанову "Про затвердження правил етичної поведінки державних службовців". Вона встановлює єдині уніфіковані норми етичної поведінки для всіх державних службовців, а також визначає особливі вимоги до поведінки високопосадовців. У Нацдержслужбі, яка є розробником постанови, вважають, що її прийняття і реалізація забезпечать дисципліну державних службовців та інформування громадян щодо ставлення, якого вони мають очікувати до себе від представників державних органів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>