Канада може надати Україні летальну зброю - Грод

Канада може надати Україні летальну зброю - Грод

1682
Ukrinform
Найближчим часом Україні слід очікувати дозволу від Канади на придбання летального озброєння.

Про це в інтерв'ю Укрінформу розповів президент Конгресу українців Канади Павло Грод.

«Ми лобіюємо включення канадським урядом України до переліку країн, куди дозволений експорт зброї. Сподіваюся, незабаром про це буде оголошено», - сказав Грод.

Він додав, що КУК працює також над укладенням між Канадою та Україною широкого договору про співпрацю у сфері оборони. «Ми працюємо не лише в Канаді, а й в Україні, де намагаємося переконати український уряд, що Канада, можливо, і не найбільша військова та економічна сила у світі, втім подібний договір із Канадою заохотить інші країни до розвитку відносин із Україною», - зазначив президент Конгресу українців Канади.

За його словами зброя, яку канадська армія зняла з використання, не підходить Збройним силам України через незадовільний технічний стан.

«Я мав відверту розмову з колишнім міністром оборони Джейсоном Кенні, який підтвердив, що вивчав список військового обладнання, спрямованого на утилізацію. За його словами, українська сторона теж бачила цей список, але вирішила, що наявна техніка їй не підходила через зависокі затрати на відновлення робочого стану», - сказав Грод.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>