Противників проїзду російських фур не пустили у Харківську ОДА

Противників проїзду російських фур не пустили у Харківську ОДА

1109
Ukrinform
Охорона Будинку рад, де розміщується Харківська облдержадміністрація, заблокувала прохід для групи харківських активістів.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Група активістів спробувала передати голові Харківської ОДА Ігорю Райніну звернення з вимогою заборонити проїзд російських хур через територію Харківської області. На шляху активістів стали нацгвардійці із щитами. На шум до активістів вийшов радник голови ОДА Сергій Стороженко, прийняв звернення і пообіцяв передати його "особисто в руки губернаторові".

Активісти відразу ж залишили будівлю і попрямували, за їх словами, на контрольно-пропускний пункт "Гоптівка", щоб "не пропускати російські хури".

Як сказав з приводу інциденту сам Райнін, "система охорони в ХОДА - це рішення антитерористичного центру України й обговоренню не підлягає".

"Щодня в адміністрацію надходить близько 1000 листів і заяв. Для їх прийому є певна процедура, канцелярія працює з 9.00 до 18.00. Також працює громадська приймальня громадян. З особливо важливих питань заступники губернатора приймають відвідувачів 20 з 24 робочих днів на місяць, ще більша кількість прийомів здійснюється безпосередньо в департаментах. Такої кількості часу для прийому громадян не було ніколи", - наголосив Райнін.

За його словами, "громадську діяльність і хуліганські дії потрібно розрізняти".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>