Рекорд: у Харкові 226 чоловіків носили жінок на руках

Рекорд: у Харкові 226 чоловіків носили жінок на руках

Фото
Укрінформ
Рекорд щодо кількості жінок, одночасно піднятих чоловіками на руки, встановлено на площі біля Пам'ятника Закоханим біля метро Академіка Бекетова в центрі Харкова.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Глядачі прийшли підтримати конкурсантів букетами квітів і червоними повітряними кульками у формі сердечок.

У заході, який міськрада анонсувала заздалегідь, взяли участь 226 пар у віці від 16 до 43 років. За умовами журі, спочатку необхідно було підняти жінок і протримати їх на руках не менше 30 секунд, з чим впоралися всі без винятку. Потім почалося змагання на найвитривалішу пару. Переміг студент Національної академії цивільного захисту, який протримав улюблену дівчину, з якою зустрічається три роки, 37 хвилин і 5 секунд. Рекорд зареєструвала керівник реєстру Національних рекордів України Лана Вєтрова.

Фото: В'ячеслав Мадієвський/Укрінформ

За словами директора Харківського міського центру дозвілля молоді Олени Леонової, у нагороду пара отримала сертифікат на відвідування ресторану на 1 тис. грн й подарунки від спонсорів заходу.

Ще дві пари, що протрималися в змаганні на витривалість понад 30 хвилин і посіли призові 2 і 3 місця, а також кілька пар, які наблизилися до цієї позначки, отримали призи.

Організатори свята пообіцяли, що відтепер воно стане традиційним.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-