Канада, США та Мексика уклали Тристоронню екологічну угоду

13.02.2016 01:46 1063

Канада, США та Мексика уклали тристоронню угоду, що може покласти початок першому північноамериканському договору щодо зміни клімату та розвитку «зеленої» енергетики.

Про це на прес-конференції у Вінніпезі повідомив міністр природних ресурсів Канади Джим Кар.

«Від сьогодні уся інформація щодо енергії у Північній Америки та енергетичні мапи надходитимуть до однієї платформи. Це є дуже значимим, оскільки дозволить нам по-новому поглянути на континентальну енергетичну інтеграцію», - сказав Кар.

Він додав, що угода дозволить також посилити взаємодію трьох країн у питанні чистої енергії. «Цей меморандум є важливим кроком до континентального підходу до енергії та розширює наші можливості по підготовці ще більш амбітної угоди щодо нешкідливої для навколишнього середовища енергії», - наголосив міністр природних ресурсів Канади.

Водночас, він підкреслив, що низькі ціни на нафту та інші природні копалини не сприяють «озелененню» енергетики. «Нашим завданням є використання цієї дуже низької точки у цінах на природні ресурси задля проведення трансформації: необхідно знайти золоту середину між розвитком природних ресурсів та турботою про навколишнє середовище», - підсумував Кар.

Фото: Національного екологічного центру України

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-