Суд переніс розгляд позову Опоблоку

Суд переніс розгляд позову Опоблоку

874
Укрінформ
Суд за позовом "Опозиційного блоку" до Мінкультури щодо переліку осіб, які створюють загрозу нацбезпеці, перенесено на 16 березня.

Про це інформує прес-служба міністерства.

"Окружний адміністративний суд міста Києва переніс слухання по судовій справі за позовом політичної партії "Опозиційний блок" проти Міністерства культури України щодо переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці на 16 березня", - ідеться в повідомленні.

Провадження про визнання протиправними дії Міністерства культури щодо законності складання та оприлюднення на офіційному веб-сайті Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці України, на підставі позовної заяви "Опоблоку" Окружний адміністративний суд м.Києва відкрив 30 грудня 2015 року.

Відповідно до статті 15 закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України" Міністерство культури на підставі звернень РНБО, СБУ, Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення складає і оприлюднює на своєму сайті перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці, а також забезпечує своєчасне його оновлення.

На сьогодні список діячів культури, дії яких створюють загрозу національній безпеці України, складається з 83 прізвищ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-