До голови Торгово-промислової палати прийшли з обшуками - ЗМІ

До голови Торгово-промислової палати прийшли з обшуками - ЗМІ

Документ
Укрінформ
У середу, 10 лютого, прокурори Києва провели обшук у квартирі голови Торгово-промислової палати Геннадія Чижикова.

Про це передає «Українська правда»

Як зазначається в ухвалі Печерського суду, який дав дозвіл на обшук, Чижикова звинувачують у тому, що він не захистив майно ТПП у Криму.

Так, один з допитаних у ході досудового розслідування вказав, що "Чижиков Г. Д. не зробив жодного кроку щодо відстоювання інтересів двох палат – Кримської (м. Сімферополь) і Севастопольської ТПП". Суд дозволив обшук з метою знайти документи та інші докази, що свідчать про розтрату майна ТПП.

Як повідомляється, в ході обшуку нічого не знайшли, забрали лише старі флешки з сімейними фотографіями. Сам Чижиков перебував у відрядженні.

 Раніше журналіст Павло Шеремет у своїй колонці на "Українській правді"  називав спроби змістити Чижикова рейдерством, до якого причетний колишній нардеп Олександр Дубовой.

"Атакують Чижикова нібито демократи і реформатори, а насправді – демагоги і рейдери. Зараз у цій брудній історії з'явився і Віталій Ковальчук, заступник глави адміністрації президента, який претендує на посаду першого віце-прем'єра", - йдеться у колонці Шеремета.

В ТПП також заявляли про рейдерські атаки. 

"Ця інформаційна кампанія є частиною задуму недоброзичливців по рейдерському захопленню ТПП і перетворенню щодо рейдерського захоплення ТПП і перетворення найбільшої громадської організації України в знаряддя для вирішення комерційних і політичних інтересів невеликої групи людей", - йшлося в заяві.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-