"Печерська Феміда" повернула крісло чиновнику, якого впіймали на хабарі - 10.02.2016 11:57 — Новини Укрінформ
"Печерська Феміда" повернула крісло чиновнику, якого впіймали на хабарі

"Печерська Феміда" повернула крісло чиновнику, якого впіймали на хабарі

811
Ukrinform
Міністр соцполітики Павло Розенко не має наміру відновлювати на посаді чиновника-хабарника і продовжить судову тяганину з Кашубою.

Печерський суд Києва ухвалив рішення, що Ярослав Кашуба, спійманий у вересні минулого року на хабарі у 622 тис. грн, повинен бути поновлений на посаді голови Держслужби зайнятості. Про це в інтерв'ю DT.UA розповів міністр соціальної політики Павло Розенко.

"На сьогоднішній день у мене є рішення Печерського районного суду про те, що з 12 січня 2016 року я зобов'язаний відновити його на посаді. У мене є офіційна заява його адвоката про те, що термін відсторонення його (Кашуби) з посади закінчився і так як ніяких судових розглядів по цій справі немає, він повинен повернутися на роботу", - розповів міністр.

"Ніякого судового розгляду справи про хабарництво немає. Як реагувати на цю ситуацію? З одного боку є факти, які бачили і я, і всі інші, з іншого боку - немає ніякого продовження цієї справи. Зате є рішення суду про те, що я зобов'язаний відновити Кашубу на посаді голови Державної служби зайнятості", - зазначив міністр.

Міністр Розенко запевнив DT.UA в тому, що не буде відновлювати на посаді чиновника-хабарника і продовжить судові розгляди з Кашубою.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>