Деканоідзе бачить нових дільничних як

Деканоідзе бачить нових дільничних як "сервісну службу"

Укрінформ
Керівник Національної поліції України Хатія Деканоідзе прогнозує швидке завершення розробки спеціалістами Національної поліції України разом із зарубіжними партнерами нової концепції української поліцейської дільничної служби.

Про це Деканоідзе заявила у Херсоні, де у понеділок взяла участь в урочистій церемонії складання присяги співробітниками нової патрульної поліції, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Я думаю, що дуже скоро разом з нашими європейськими та канадськими партнерами ми завершимо роботу над концепцію дільничних", - сказала Деканоідзе.

За її словами, новий український дільничний бачиться наразі як людина, яка має працювати на суспільство, добре розуміє суспільство і те, що треба суспільству. "І найголовніше: як і патрульні поліцейські, дільничні теж повинні працювати ніби на сервіс (бути для людей свого роду сервісною службою - ред.)", - зазначила керівник Національної поліції України.

Вона також наголосила, що новий український дільничний має бути саме тією людиною, "навколо якої реально консолідуватиметься вся національна поліція". При цьому Деканоідзе повідомила, що таке розуміння статусу і ролі дільничного в українській поліції є не тільки її власною думкою.

Разом з тим міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що українські поліцейські із квітня 2016 року отримуватимуть нову, більшу ніж зараз, заробітну плату.

"Програма збільшення заробітних плат нами реалізована вже у цьому році. Після атестації кожен з вас, поліцейських, які поки що у формі українського міліціонера, буде отримувати нову зарплату, якої нам вдалося домогтися. Я думаю, що це буде у вас починаючи з квітня, коли ви пройдете атестацію", - розповів Аваков.

Разом з тим, він зазначив, що нова більша зарплата українських поліцейських буде "можливо, не така супервисока, як хотіли".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-