Консульська служба України відкрила представництво у Facebook

Консульська служба України відкрила представництво у Facebook

Укрінформ
Департамент консульської служби України відкрив офіційну сторінку у Facebook.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ.

«8 лютого 2016 року наша присутність в соціальних мережах збільшилась на одне представництво - Департамент консульської служби (ДКС) МЗС відкрив свою сторінку у Facebook», - ідеться в повідомленні.

Як зауважили у Міністерстві, головними завданнями роботи консулів є захист прав та надання допомоги юридичним особам та громадянам України за кордоном, а основною метою започаткування сторінки Консульської служби у Фейсбук є діалог з громадянами і оперативне поширення інформації, яка стосується консульських питань.

«Сьогодні ми відкриваємо у Facebook сторінку Департаменту консульської служби МЗС України, яка, сподіваємося, зробить наш з вами діалог конструктивним, корисним і дружнім. Ми хочемо розповісти більше про себе. Хочемо почути вас і бути почутими. Ми хочемо, щоб ви відчували себе більш захищеними в будь-якій точці світу і знали, що ми цілодобово працюємо саме для вашого спокою, впевненості і комфорту», - зазначено у вітальному слові новоствореної сторінки.

Водночас у МЗС наголосили, що Міністерство останні два роки активно використовує соціальні мережі й входить до 5-ки світових лідерів активних дописувачів Твіттер.

Долучитися до Консульської служби у Фейсбуку можна за цим посиланням.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-