Слідчому у справі Савченко в суді «відбило пам'ять»

Слідчому у справі Савченко в суді «відбило пам'ять»

Укрінформ
У Донецькому міському суді Ростовської області представляє докази захист Надії Савченко.

Суд допитує свідка Маньшина Дмитра Сергійовича – старшого слідчого з особливо важливих справ Слідкома РФ, який, як раніше розповідала Савченко, допитував її у Воронежі. Трансляцію процесу веде «Медиазона». Знімати свідка заборонено, зауважує видання.

Судячи з усього, у слідчого Маньшина – амнезія. Зокрема, він не пам'ятає, за якими епізодами допитував Савченко, і які епізоди взагалі є в її справі. Не пам'ятає, коли почався, і коли закінчився допит, (Ви її допитували з 1-го на 2-ге число, почався допит в 22:25 до 00:20 хвилин. – адвокат), що саме інкримінувалося Савченко. Також слідчий не зміг назвати адвоката, нібито призначеного Воронезької палатою, який в ході допиту «представляв інтереси Савченко. І навіть не зміг згадати, у якому одязі він був сам.

"Розпочалося засідання у Донецьку. Прибув слідчий Маньшин на допит в якості свідка. Прямо до зали суду. На моє запитання про порушення прав Савченко, Маньшин відповів, що не порушував. На моє запитання, чому протокол затримання не був складений у термін 3 години після затримання, Маньшин відповів "не пам'ятаю-не знаю". На запитання, чому слідчий звернувся за обранням запобіжного заходу не за місцезнаходженням слідчого органу, Маньшин відповів: "нічого не порушував", - пише у Твіттері адвокат Марк Фейгін.

Далі до допиту підключився адвокат Ілля Новіков. У ході допиту майже на всі запитання "Маньшин відповідає або "я не пам'ятаю", або "це є у справі Савченко", або "це не має відношення до справи", - резюмує Радіо Свобода.

Нагадаємо, Надію Савченко в Росії звинувачують у вбивстві двох співробітників російського телебачення, які у 2014 році влітку незаконно знаходилися під Луганськом, надаючи інформаційну підтримку озброєним сепаратистам, а також у замаху на вбивство групи сепаратистів і незаконному перетині російського кордону.

Савченко і її захист звинувачення відкидають і заявляють, що на момент загибелі російських журналістів її вже захопили в полон сепаратисти, потім примусово переправили до Росії. Надія Савченко оголосила голодування 18 грудня після того, як було продовжено її утримання під вартою.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-