Савченко доводить свою невинуватість на макеті - адвокат

Савченко доводить свою невинуватість на макеті - адвокат

749
Укрінформ
На засіданні в Донецькому міськсуді Ростовської області у справі народного депутата України Надії Савченко вона пред'явила суду зроблені нею розрахунки і макет, який демонструє, що з вишки неможливо коригувати вогонь, як стверджує версія обвинувачення.

Про це повідомляє у своєму Twitter адвокат Микола Полозов.

«Савченко демонструє суду схеми і макет вишки і місцевості. Попросила стіл для проведення слідчого експерименту. Надія провела слідчий експеримент видимості з вишки на масштабній моделі в суді. Вона склеїла з паперу макет місцевості з макетом лісосмуги, прив'язала до сірника (вишки) нитку. Протягнувши з сірника нитку до місця загибелі журналістів, видно, що пряма видимість заломлюється за лісопосадку, тобто прямої видимості немає», - пише Полозов.

Треба відзначити: свідки захисту і раніше говорили про те, що лісосмуга закриває видимість на даній ділянці.

Під час обговорення клопотання про залучення макета Савченко до матеріалів справи прокурори заперечували. Але суд вирішив залучити макет (письмово-графічні замітки) Савченко до матеріалів справи. Після цього Савченко продовжила надавати свої свідчення про обставини 17 червня 2014 року: «Я ніколи не могла наводити вогонь на беззбройних людей. Я солдат, а не вбивця. Прокурори кажуть, я стріляла в людей. Так, в озброєних людей, захищаючи свою Батьківщину».

Савченко також розкритикувала слова Ігоря Плотницького, що нібито бойовики «ЛНР» воювали «музейною» зброєю: «Я впевнена, що були поставки озброєння з РФ».

Нагадаємо, російське слідство звинувачує Савченко за статтями «вбивство» і «замах на вбивство». Українка всі обвинувачення заперечує. Насправді, після захоплення у полон бойовиками вона була переправлена на територію Росії. Надія Савченко оголосила голодування 18 грудня після того, як було продовжено термін її утримання під вартою.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-