Мусій просить ГПУ і НАБУ розібратися із добудовою Охматдиту

Мусій просить ГПУ і НАБУ розібратися із добудовою Охматдиту

Укрінформ
Народний депутат й екс-міністр охорони здоров'я Олег Мусій звинуватив нинішнього міністра Олександра Квіташвілі та його заступника в корупції та поверненні схем сина екс-президента Олександра Януковича в питанні добудови дитячої лікарні Охматдит.

Про це він заявив у середу рід час виступу із трибуни парламенту , повідомляє кореспондент Укрінформу.

«В останній робочий день 27-28 грудня, коли казначейство перестало працювати за поданням міністра Квіташвілі й за поданням заступника міністра Перегинця, відбувається безпрецедентний факт: протягом одного дня заступник міністра Уманський (заступник міністра фінансів - Ред.) змінює державну програму, і майже 90 мільйонів гривень іде на стару фірму "Саші-стоматолога"», - зазначив Мусій. 

За його словами, Квіташвілі призначив головою державного підприємства «Укрмедпроектбуд», яке займається добудовою Охматдиту, Ірину Коваль, котра, як стверджує Мусій, за часів президентства Януковича «була головним схемщиком і головним відмивальником коштів з держбюджету». 

Водночас народний депутат просить вважати його виступ офіційним зверненням до Національного антикорупційного бюро та ГПУ із вимогою розслідувати ці факти.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-