"Стіролбіофарм" ніколи не платив податки до "ДНР" - директор

Укрінформ
Інформація про те, що «Стіролбіофарм» перераховує податки до бюджету ДНР, не відповідає дійсності і спрямована на дискредитацію підприємства.

Про це заявив директор «Стіролбіофарм» (м. Горлівка Донецької області) Едуард Савченко. Також він спростував повідомлення в ЗМІ, що підприємство приймало на своїй території одного з лідерів сепаратистів Деніса Пушиліна.

З липня 2014 року «Стіролбіофарм» не проводить ніякої виробничої діяльності, фактично підприємство зупинено, працівники перебувають у відпустках. Більша частина колективу виїхала з Горлівки і перебуває у Києві, стверджує директор. «Природно, ніяких податків до бюджету самопроголошеної республіки підприємство «Стіролбіофарм» не платить, бо є українським підприємством і ніколи не проходило реєстрацію в структурах ДНР».

До цього Савченко додав, що «усі контакти з підприємством, яке знаходиться у Горлівці, де розміщені виробничі потужності, відсутні. Все, що там відбувається, співробітники київського офісу ТОВ "Стіролбіофарм" і його засновники дізнаються зі ЗМІ».

Нагадаємо, що раніше в Інтернеті з'явилася інформація про те, що «Стіролбіофарм» - підприємство, розташоване в Горлівці Донецької області на території, контрольованій владою так званої «Донецької народної республіки», нібито, платить податки до «ДНР».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-