Порошенко оголосив 2017-й роком Української революції

Порошенко оголосив 2017-й роком Української революції

1104
Ukrinform
Президент Петро Порошенко підписав указ щодо проголошення 2017 року роком Української революції 1917-1921 років.

Про це розповів заступник глави Адміністрації Президента Ростислав Павленко на брифінгу в п'ятницю, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«2017 рік оголошено роком Української революції 1917-1921 років», - сказав він.

За словами Павленка, указом передбачається проведення низки заходів, що стосуються поширення інформації про Українську революцію, вшанування її діячів, а також встановлення пам'ятних знаків.

«Такі питання, які пов'язані з поширенням історичної правди, збільшенням інформованості суспільства про події української історії, є дуже важливою частиною забезпечення національної безпеки держави, для того, аби протистояти міфам, які поширює агресор, зокрема про те, що нібито Українську державу створив Ленін, що вона постала з уламків Радянського Союзу, і Сталін об'єднав її в сучасних кордонах. Власне, події Української революції 1917-1921 років чітко засвідчують, що український народ висловлював волю до об'єднання у власну державу навіть у ті часи», - наголосив Павленко.

Як відомо, у результаті ухвалення ІІІ Універсалу Української Центральної Ради 7 листопада 1917 р. була проголошена Українська Народна Республіка, до складу якої увійшло 9 українських губерній.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-