Тимчук: Мінськ-2 не працює. Навіщо воскрешати мертвонароджене дитя?

Тимчук: Мінськ-2 не працює. Навіщо воскрешати мертвонароджене дитя?

1031
Ukrinform
Координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук переконаний, що угоди Мінськ-2 не працюють і потрібно складати нові домовленості.

Про це він заявив в інтерв'ю інтернет-виданню «Апостроф»

«Мінськ-2 не працює. Навіщо намагатися воскресити мертвонароджене дитя? Найголовніша проблема Мінська-2 - це відсутність усілякої відповідальності за зрив домовленостей. Тому вони і не діють. Потрібно врахувати, на які граблі ми вже наступили і намагатися не наступити на них ще раз. Потрібно складати нові домовленості», - сказав Тимчук.

За його словами, складаючи нові домовленості, необхідно чітко прописати відповідальність сторін. 

«Тобто складається ряд умов, які є неприйнятними як для Росії, так і для України. Наприклад, для України це може бути закриття програми фінансування МВФ, а для Росії - посилення санкцій у вигляді відключення від міжнародної банківської системи. Після цього необхідно прописувати, скільки часу дається для виконання того чи іншого пункту. Якщо пункт не виконується вчасно, починають діяти санкції», - наголосив народний депутат.

Водночас він висловив думку, що угоди Мінськ-2 складені в інтересах Росії, і тепер змусити Росію переписати ці угоди так, щоб вони відповідали українським інтересам, буде дуже важко.

«Але я думаю, що під тиском Заходу Росія б на це пішла. Іншого виходу у неї не буде», - додав Тимчук.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-