Справа "Торнадо": сьогодні в суді оголосять обвинувальний акт

Справа "Торнадо": сьогодні в суді оголосять обвинувальний акт

1551
Ukrinform
В Оболонському районному суді міста Києва розпочалося засідання суду відносно співробітників роти патрульної служби міліції особливого призначення «Торнадо» ГУ МВС України у Луганській області.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

За словами адвоката підозрюваних Володимира Якімова, сьогодні у суді планують розпочати зачитувати обвинувальний акт. Сім бійців «Торнадо» разом зі своїм командиром Русланом Онищенком на знак протесту вже оголошували голодування. Зокрема, Онищенко вже голодував 10 днів. Однією з вимог бійців «Торнадо» було те, щоб суд проводився у відкритому режимі.

Як відомо, згідно з ухвалою суду від 30 грудня 2015 року, на підставі ч.2 ст.27 Кримінально-процесуального кодексу України, судом було прийнято рішення про здійснення кримінального провадження у закритому судовому засіданні, оскільки обвинувачення містить злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості особи. А отже під час допиту потерпілих можуть бути розголошені відомості, які принижують їхню гідність.

Додамо, що всупереч заявам деяких ЗМІ, Оболонським райсудом Києва не приймалися рішення щодо дистанційного допиту потерпілих та свідків у даному провадженні. Згідно ч.2 ст.327 Кримінально-процесуального кодексу України забезпечити допит вказаних учасників процесу в судовому засіданні зобов'язана прокуратура.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-