SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Президент посмертно нагородив п'ятьох "кіборгів" - 16.01.2016 16:05 — Новини Укрінформ
Президент посмертно нагородив п'ятьох "кіборгів"

Президент посмертно нагородив п'ятьох "кіборгів"

Фото
1772
Ukrinform
Президент Петро Порошенко зустрівся з родинами п'ятьох військових, які загинули в останні дні оборони нового терміналу Донецького міжнародного аеропорту та донедавна вважались зниклими безвісти.

Про це повідомляє прес-служба Президента. 

"Глава держави від імені всього українського народу подякував родинам за подвиг їхніх загиблих синів, батьків та чоловіків і вручив рідним і близьким героїв державні нагороди України", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, орденом Богдана Хмельницького III ступеня посмертно нагороджено лейтенанта медичної служби Олександра Кондратюка, який під постійними обстрілами до останнього надавав медичну допомогу пораненим воїнам, рятуючи їм життя.

Орденом "За мужність" ІІІ ступеня нагороджено сержанта Олексія Марченка та молодшого сержанта Владислава Алексейчука, які, відволікаючи на себе увагу противника, сприяли успішній евакуації поранених бійців з нового терміналу та, опинившись в оточенні, вступили в бій з переважаючими силами противника.

Цієї нагороди також було удостоєно рядових Віталія Гасюка та Володимира Бузенка, які до останнього тримали оборону, хоробро відбиваючи атаки російських найманців, забезпечивши евакуацію поранених товаришів.

Зустріч Президента з родинами «кіборгів», які загинули під час оборони Донецького аеропорту
Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>