В Австралії компанія з РФ організовувала екскурсії до Криму

В Австралії компанія з РФ організовувала екскурсії до Криму

1193
Укрінформ
В Австралії розгорнулася масштабна інформаційна компанія проти австралійського туроператора російської компанії Gateway Travel, який пропонує семиденні тури до Криму.

Першими на повідомлення про згадану туристичну пропозицію відреагував Союз українських організацій в Австралії.

Тури пропонуються з травня по жовтень 2016 року та включають огляд пам'яток в Сімферополі, Ялті та Севастополі, втім їхній опис не містить жодної інформації про поточний стан району окупації.

 «Купувати ці тури можуть лише ті, хто не має поваги до австралійських цінностей, хто підтримує тих, кого звинувачують у збитті літака рейсу МН17 та ті, хто підтримує вторгнення до Криму», - заявив голова Союз Українців Австралії Стефан Романів.

З листом протесту до австралійського туроператора звернулося Посольство України в Австралії. Зокрема, у зверненні йдеться про неприпустимість проведення таких турів, оскільки вони вводять в оману громадян Австралії щодо безпеки маршруту, який знаходиться на окупованій території, а також суперечать позиції міжнародної спільноти щодо територіальної цілісності України".

Як відомо, Австралія оголосила санкції проти Росії в березні 2014 після анексії Криму. Санкції були поглиблені у вересні 2014, а згодом у березні 2015 року у відповідь на триваючу загрозу з боку Росії щодо суверенітету і територіальної цілісності України.

МЗС Австралії рекомендував громадянам не подорожувати до Криму,  а ресурс  «Розумний мандрівник» попереджує, що  «регулярні страхові поліси подорожі будуть анульовані і уряд Австралії навряд чи буде в змозі забезпечити консульську допомогу подорожуючим». При цьому офіційна Канберра не накладає жодних обмежень чи стягнень на своїх громадян, які подорожують до Криму приватно.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-