Керівники церков привітали українців з Різдвом Христовим

Керівники церков привітали українців з Різдвом Христовим

2110
Ukrinform
Церковні ієрархи привітали українців з Різдвом Христовим та Новим роком.

Так, Патріарх Київський та всієї України-Руси Філарет у своєму зверненні згадав про боротьбу з корупцією, повідомляє прес-центр Київської патріархії.

"Тепер кожна людина, користуючись божественною благодаттю, яку Господь посилає християнам, повинна боротися зі своїми гріхами. А якщо ми не боремося, то тоді Господь посилає різні страждання, через які шляхом терпіння ми досягаємо спасіння. Бо Господь сказав: «Терпінням вашим спасайте душі ваші». Тому ми і терпимо страждання і війну. Але повинні знати, що Господь приведе все до кращого, що і війна закінчиться, і страждання закінчаться. І ми переможемо неправду і корупцію, яка існує в нашій державі, за допомогою Божою, але не без нашої участі", - зазначив патріарх Філарет.

А предстоятель Української православної церкви Московського патріархату митрополит Онуфрій закликав українців помолитися про взаємоповагу на нашій землі, терпимість і прощення.

"Спогади про Тайну пришестя у світ Сина Божого вселяють у наші серця світлу надію на майбутнє красиве, щасливе і радісне життя. Сьогодні ми молимося за те, щоб Бог послав мир у наші душі, у наші сім'ї і в нашу державу. Ми молимося, щоб наша українська земля наповнювалася взаємоповагою. Щоб люди терпіли один одного. Щоб ми простили один одного. І щоб ми проводили своє життя у любові до Бога і до ближнього", - йдеться у привітанні, поширеному прес-службою УПЦ МП.

У свою чергу Верховний архієпископ Києво-Галицький, предстоятель Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав наголосив, що попри випробування, які випали на долю нашої країни, українці вистояли та змогли переосмислити справжні цінності.

"Шляхом до нашої перемоги в Христі є те, що єднає, примирює та робить нас спільнотою. Солідарність, співчуття і довіра дають нам надію в Бозі та відкривають справжню дорогу до миру. Саме в цій всенародній солідарності у вірі, надії та любові ми відчуваємо живу присутність Бога серед нас, Його справжнє народження на нашій землі. Дорога до ближнього стала для мільйонів українців дорогою до Божої любові. Можна сказати, що в цьому дивному благоволінні Божому до нас, у цій солідарності ми знайшли ключ до перемоги", - сказав предстоятель.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-