Цього року можуть створити міжнародну групу щодо повернення Криму

Цього року можуть створити міжнародну групу щодо повернення Криму

Укрінформ
У 2016 році в Україні може з'явитися стратегія деокупації Криму, як офіційний документ, прийнятий РНБО, а також міжнародна група щодо повернення Криму.

Про це розповів у інтерв'ю Крим.Реалії політтехнолог Тарас Березовець.

«В 2016 році стратегія деокупації Криму, як офіційний документ, прийнятий РНБО, з'явиться. Точно так само, як і буде активізована політика вироблення того, що робити з окупованими територіями. Відразу скажу, що питання Донбасу і Криму розводять у різні боки, і це, я вважаю, правильно», - переконаний він.

Експерт навів у приклад Мінські угоди, які виникли у відповідь на дії Росії на українському Донбасі, і повідомив, що можливе створення подібної контактної групи по анексуваному Криму.

"По Криму Росія відмовляється категорично створювати подібні механізми, і зрозуміло, що вона не буде їх створювати, і вона не піде на це. Але я не виключаю того, що з'явиться якась контактна група навіть без участі Російської Федерації, куди є сенс підтягнути, наприклад, країни Балтії, підтягнути сюди ту ж саму Туреччину, а також Грузію, Молдову - країни, які постраждали безпосередньо від Росії і російської агресії", - сказав Березовець.

За його словами, в першу чергу в цьому зацікавлені Україна, Молдова, Грузія, які вже понесли територіальні втрати від РФ та її прибічників, тож вони можуть об'єднатися у цьому питанні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-