В офісі Національної лотереї - обшук

В офісі Національної лотереї - обшук

Укрінформ
В офісі Української Національної Лотереї «повністю екіпірована та озброєна група нібито спецпідрозділу правоохоронних органів» проводить обшук.

Повідомлення про це розмістив сайт Національної лотереї.

Загалом в офісі оператора лотерей та будинку, в якому він розташований, перебувають до тридцяти осіб, стверджується в повідомленні. Також у компанії стверджують, що ці люди «не представляються та не коментують ситуацію, що склалася. Судячи із наявної інформації в офісі проходить обшук нібито працівниками правоохоронних структур на підставі невідомих документів. Адвокати підприємства до офісу не допускаються та підстави для вищевказаних дій їм не повідомляють».

Водночас, за даними компанії, особи, які проводять обшук посилаються на незаконне розміщення в офісі Української Національної Лотереї  якогось обмінного пункту. У Лотереї стверджують, що дана інформація не має жодного відношення до їхньої діяльності і називають обшук незаконним.

«Українська Національна Лотерея звертається до керівництва Генеральної прокуратури України та Служби безпеки України розібратися та терміново прокоментувати таку ситуацію», - зауважується у повідомленні.

Зображення з сайту Української національної лотереї.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-