Деканоїдзе пропустить через поліграф поліцейських із "групи ризику"

Деканоїдзе пропустить через поліграф поліцейських із "групи ризику"

859
Ukrinform
Голова Національної поліції Хатія Деканоїдзе прогнозує завершення переатестації співробітників Нацполіції по всій Україні протягом наступних 6 місяців.

Про це вона заявила у п'ятницю на прес-конференції, передає кореспондент Укрінформу.

"Всіх цікавить, коли завершиться переатестація. Це процес надзвичайно складний. Але в нас є концепція 100 днів. Після 100 днів буде соцопитування в кожному місті країни. Максимальна дата, коли завершиться переатестація, - це 6 місяців", - сказала Деканоїдзе, наголосивши, що що мета соцопитування - з'ясувати враження та зауваження громадян стосовно роботи поліції.

Водночас вона уточнила, що в Києві та Київській області переатестацію поліцейських планується завершити до 28 грудня.

"Із понеділка і до 28 грудня завершиться переатестація працівників Національної поліції. Наступні на черзі - Львів і Хмельницький. Сьогодні ми завершили процес тестування для співробітників у Києві та Київській області. Пройшли тести 13 тисяч осіб", - зазначила  Деканоїдзе.

За її словами, із цих 13 тисяч близько 8 тисяч набрали більше 25 балів, та 4822 - менше 25. Переатестація включає тестування, співбесіди та за необхідності перевірку на поліграфі. Голова  Нацполіції також додала, що із 7 грудня починаються співбесіди для тих, хто пройшов тестування.

Окрім того, Деканоїдзе поінформувала, що в Києві 9 грудня почне працювати рекрутинговий центр Національної поліції. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-