Президент закликав духовних лідерів долучитися до святкування 1025-річчя хрещення Русі

279
Ukrinform
Президент України Віктор Янукович закликав керівників церков і релігійних організацій взяти активну участь у святкуванні 1025-річчя хрещення Київської Русі.

Президент України Віктор Янукович закликав керівників церков і релігійних організацій взяти активну участь у святкуванні 1025-річчя хрещення Київської Русі.

Про це він сказав під час зустрічі з керівниками церков та релігійних організацій, повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу.

«Упровадження християнства виявилося не лише віросповідним актом, але й державною, політичною і культурною необхідністю. Воно дало Київській державі увійти в коло країн християнської цивілізації, які становили тоді ще нерозділений європейський світ... Тому переконаний, що відзначати 1025-річчя запровадження християнства як державної релігії України-Русі потрібно не лише як свято християн, але й як свято торжества української державності, її європейської ідентичності, духовного і культурного злету, як запоруку успішної демократичної модернізації українського суспільства. Звертаюсь до вас, шановні духовні лідери, з проханням підтримати цю ініціативу», - зазначив Глава держави.

Він наголосив, що ювілей хрещення Київської Русі відзначатиметься на державному рівні. При цьому Президент висловив надію на широку участь керівників церков, релігійних організацій, а також мільйонів вірян по всій Україні. Крім того, очкується чимало гостей з-за кордону.

Глава держави висловив переконання, що центральні та місцеві органи влади нададуть усебічну підтримку релігійним організаціям для проведення ювілейних заходів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-