Виробництво оксолінової мазі відновлено на ВАТ "Лубнифарм"

178
Ukrinform
ПОЛТАВА, 4 листопада. /УКРІНФОРМ/. Виробництво оксолінової мазі відновлено на ВАТ "Лубнифарм", повідомляє УКРІНФОРМ з посиланням на голову Полтавської обласної ради Олександра Удовіченка. З його слів, до кінця цього тижня на підприємстві вироблят...

ПОЛТАВА, 4 листопада. /УКРІНФОРМ/. Виробництво оксолінової мазі відновлено на ВАТ "Лубнифарм", повідомляє УКРІНФОРМ з посиланням на голову Полтавської обласної ради Олександра Удовіченка. З його слів, до кінця цього тижня на підприємстві вироблять першу партію в кількості 60 тис. тюбиків мазі.

Через відсутність основного компоненту - оксоліну - підприємство не випускало мазь більше 7 років. "Сьогодні ми працюємо над тим, щоб сировина для виробництва регулярно надходила з Харківського "Хімприладу", - зазначив Удовіченко.

Він запевнив, що за першою будуть зроблені й наступні партії оксолінової мазі - ефективного профілактичного засобу в боротьбі з вірусною інфекцією. На думку Удовіченка, підприємству потрібна також підтримка на державному рівні, щоб випуск мазі налагодили на потрібному рівні.

Довідка. ВАТ "Лубнифарм" - фармацевтичне підприємство, основним напрямом діяльності якого є розробка і виробництво готових лікарських препаратів для зовнішнього і внутрішнього застосування у вигляді таблеток, настоянок і екстрактів, мазей, гелів і лініментів, перев'язних засобів, ін'єкційних розчинів. Номенклатура підприємства складає понад 70 найменувань і має широкий спектр фармакологічної дії і велику розмаїтість лікарських форм.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-