До України прибула перша партія устаткування для заводу "Альтцем", що будується

Укрінформ
ДОНЕЦЬК, 21 жовтня. /Елена Васіна - УКРІНФОРМ./ До України прибула перша партія устаткування, призначеного для заводу "Альтцем", що будується у Ленінському районі АР Крим. Як повідомляє кореспондент Укрінформу, загальна вага пілотної партії 37 тон...

ДОНЕЦЬК, 21 жовтня. /Елена Васіна - УКРІНФОРМ./ До України прибула перша партія устаткування, призначеного для заводу "Альтцем", що будується у Ленінському районі АР Крим. Як повідомляє кореспондент Укрінформу, загальна вага пілотної партії 37 тонн, вартість - 390 тисяч євро.

Устаткування виробництва німецької фірми "POLYSIUS AG" призначене для першої лінії цементного заводу, що будується у Керчі, потужністю 3 млн т клінкеру на рік. Здійснення першого постачання дало змогу фахівцям компанії відпрацювати процедуру постачань в усіх деталях, що важливо, враховуючи, що всього необхідно доставити до України 11 тисяч тонн імпортного устаткування. У результаті виробленої чіткої схеми робота щодо доставки устаткування для першої технологічної лінії має завершитися у червні 2010 року. Перша партія прибула до країни наземним шляхом. Надалі планується доставляти устаткування морським транспортом через порт ЗАТ "Камиш-Бурун".

Як розповів Олександр Пархомчук - начальник відділу устаткування ТОВ "Альтцем", до України прибуло устаткування циклонного теплообмінника - одного з найбільш важливих вузлів у технологічному процесі підготовки сировини при виробництві клінкеру. Всього на заводі буде встановлено два таких теплообмінника.

Він також нагадав, що технологічний процес орієнтований на застосування останніх досягнень в області виробництва цементу сухим способом, при якому повністю виключається проблема викидів у довкілля.

Директор ТОВ "Альтцем" Сергій Турмій відзначив, що сьогодні на будмайданчику майбутнього цементного заводу виконуються земляні роботи.

Довідка: ТОВ "Альтцем" - структурний підрозділ фінансово-промислової групи "Альтком". Сьогодні підприємством реалізується проект щодо будівництва цементного заводу у Ленінському районі АР Крим потужністю 3,0 млн т клінкеру на рік на базі Краснопартизанського родовища вапняків. Для перевалки цементу компанія "Альтцем" планує задіювати Камиш-Бурунський порт, розташований у 4 км. від майбутнього заводу.

Технологічну схему проектованого виробництва розроблено з використанням високотехнологічного устаткування німецької фірми "POLYSIUS AG" вартістю 186 млн євро, з впровадженням енергозберігаючих технологій. Виробництво буде екологічно безпечним і таким, що відповідає всім міжнародним стандартам. Для цього керівництво ТОВ "Альтцем" пішло на збільшення собівартості проекту на 20%. Персонал заводу при досягненні проектної потужності становитиме - до 1000 осіб.

ав

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-