Депутати Львівської міськради закликали обласну прокуратуру і СБУ перевірити діяльність Брюховицької селищної ради

Укрінформ
ЛЬВІВ, 16 червня. (Ігор Бачун - УКРІНФОРМ). До керівництва прокуратури та СБУ у Львівській області звернулися депутати Львівської міськради. Вони вимагають провести комплексну перевірку Брюховицької селищної ради щодо встановлення порушень у надан...

ЛЬВІВ, 16 червня. (Ігор Бачун - УКРІНФОРМ). До керівництва прокуратури та СБУ у Львівській області звернулися депутати Львівської міськради. Вони вимагають провести комплексну перевірку Брюховицької селищної ради щодо встановлення порушень у наданні ділянок у заповідній частині лісового масиву.

Як повідомила кореспондентові УКРІНФОРМу голова постійної комісії природокористування, охорони довкілля та благоустрою Львівської міськради Віра Лясковська, селищна рада давно вже проводить "дерибан лісу і землі". Тож депутати попросили правоохоронні структури надати повну інформацію щодо вжитих заходів та виявлення ініціаторів такого беззаконня.

"Ми вимагаємо провести комплексну перевірку щодо використання земельних ресурсів селищною радою", - зазначила Віра Лясковська.

За її словами, впродовж останніх кількох років безкарно знищуються ліси, які мають рекреаційно-лікувальне і відпочинкове призначення та охороняються законодавством, що не допускає зміни цільового призначення.

Натомість протягом останніх двох років Брюховицька селищна рада ухвалила кілька протизаконних рішень. Вони стосуються продажу близько 20 гектарів лісопаркової зони приватним фірмам "Новобуддизайн" і "Буддизайн" під індивідуальне будівництво (справи знаходяться у судовому провадженні), вилучення ділянок різної площі та віднесення їх до земель громадської житлової забудови селища. Нині вже на низці з них вирубані вікові буки і деревина таємно вивезена, а території огороджуються залізобетонними парканами.

"Така зухвалість у знищенні унікальних природних ресурсів повинна отримати належну оцінку контролюючих і правоохоронних органів", - резюмувала Віра Лясковська.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-