На три роки пролонговано діяльність Трастового центру перепідготовки колишніх українських військових коштом НАТО у Хмельницькому

Укрінформ
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ. 28 квітня. (Володимир Захар'єв - УКРІНФОРМ.) Випуск 73 слухачів проведено сьогодні у Хмельницькому центрі перепідготовки та соціальної адаптації Трастового фонду Програми НАТО. Водночас, ще на три роки пролонговано його діяльність з...

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ. 28 квітня. (Володимир Захар'єв - УКРІНФОРМ.) Випуск 73 слухачів проведено сьогодні у Хмельницькому центрі перепідготовки та соціальної адаптації Трастового фонду Програми НАТО. Водночас, ще на три роки пролонговано його діяльність з поширенням на місто Харків, повідомляє кореспондент УКРІНФОРМУ.

В урочистостях взяли участь перший секретар політичних і економічних справ делегації Нідерландів Карін Якобс, Військовий Аташе з питань оборони Королівства Данії в Україні Ове Бак Хансен, адміністратор економічного директорату НАТО Жемар Мале, керівники та громадськість Хмельницької області.

Центр розпочав свою діяльність на початку 2006 року у Хмельницькому національному університеті за підтримки Ради Євроатлантичного партнерства, програми "НАТО-Україна "Партнерство заради миру" та Міністерства оборони України". За цей період тут отримали цивільні професії 637 колишніх військовослужбовців з частин, що розташовані на території області. Половина з них вже працевлаштувалися. Колишні військові пройшли курс "Менеджменту підприємницької діяльності", "Маркетингу на ринку товарів та послуг, "Маркетингу (логістика)", "Комп'ютерних систем і мереж" та інших актуальних на українському ринку праці спеціальностей.

"Ми щиро вдячні нашим партнерам, - сказав директор Департаменту соціальної адаптації Міністерства оборони України Ігор Холоша, - які забезпечують фінансову підтримку проекту, враховуючи, що наша держава на даний час економічно не спроможна реалізовувати його. Ще приємніше, що вони посприяли відкриттю черговому етапу роботи Трастового центру."

На Хмельниччині Трастовий фонд НАТО-ХЦПСА працював у містах Дунаївці, Ізяслав, Старокостянтинів та селищі міського типу Ярмолинці.

За цивільним бюджетом НАТО протягом 2007-2008 років регіональні курси перепідготовки військовослужбовців створено у Львові, смт Озерне Житомирської області, містах Мукачеве Закарпатської області, Тернопіль та Славуті Хмельницької області.

Згідно з реформування Збройних сил України протягом 2006-2011 років заплановано звільнити близько 60 тисяч офіцерів, прапорщиків та інших військовослужбовців, які проходять військову службу за контрактом і мають право на пенсійне забезпечення.

На черговий 18-ий етап навчання у Хмельницькому центрі вже зараховано 60 нових слухачів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-