Авіакомпанія "Мотор Січ" потрапила у "чорний список" Європейської комісії

Укрінформ
ЗАПОРIЖЖЯ, 24 квітня. (Лілія Клименко - УКРIРФОРМ). Причини цього з'ясовували учасники наради з питань забезпечення потреб пасажирів у перевезеннях авіаційним транспортом за кордон, яку провів перший заступник голови облдержадміністрації Олександр...

ЗАПОРIЖЖЯ, 24 квітня. (Лілія Клименко - УКРIРФОРМ). Причини цього з'ясовували учасники наради з питань забезпечення потреб пасажирів у перевезеннях авіаційним транспортом за кордон, яку провів перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Бережний, повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу

За словами посадовця, 8 квітня 2009 року Європейська комісія прийняла постанову, згідно з якою авіакомпанія "Мотор Січ" увійшла до списку авіаперевізників, яким заборонено здійснювати польоти до країн Євросоюзу. Причиною послужило порушення компанією вимог безпеки польотів, які були зафіксовані у ході наземних перевірок в аеропортах Франції та Туреччини. Разом з тим Єврокомісія підтверджує свою готовність до подальшої співпраці з українською авіаційною владою з метою вирішення порушених проблемних питань.

Як запевнив директор авіакомпанії "Мотор Січ" Геннадій Маслов, за рік вони усунуть всі недоліки і повернуть компанії добре ім'я.

- І авіаперевізники, і державна влада повинні боротися за імідж країни, вживати заходів щодо дотримання всіх стандартів та нормативів. Крім авіакомпанії "Мотор Січ", ми готові сприяти залученню інших авіакомпаній до обслуговування авіарейсів із запорізького аеропорту, - зазначив Олександр Бережний.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-