Росіяни знову вдарили по Дніпру - один загиблий, семеро поранених
Про це у Телеграмі повідомляє начальник Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа, передає Укрінформ.
«Росіяни знову ударили по Дніпру. І знову пошкоджений житловий будинок. Семеро людей дістали поранень», - написав Ганжа.
За його словами, медики надають їм усю необхідну допомогу.
Пізніше начальник Дніпропетровської ОВА повідомив, що одна людина загинула.
«Одна людина загинула під час чергової атаки ворога на Дніпро», - написав він.
За його словами, внаслідок цього удару понівечений багатоповерховий будинок: росіяни завдали удару по тому ж житловому кварталу, який атакували вночі.
Як повідомлялось, у Дніпрі внаслідок нічної комбінованої атаки пошкоджено щонайменше 27 будинків, два дитячі садочки та амбулаторія. Було відомо про четверо загиблих та 27 постраждалих, під завалами шукають ще кількох людей.