Громада на Сумщині за підтримки U-LEAD розробила та затвердила стратегію розвитку

Громада на Сумщині за підтримки U-LEAD розробила та затвердила стратегію розвитку

Укрінформ
Липоводолинська громада Сумської області за підтримки експертів Програми «U-LEAD з Європою» визначила головні напрямки свого розвитку та затвердила стратегію до 2027 року.

Про це Укрінформу повідомили в «U-LEAD з Європою».

Згідно зі стратегією, громада планує розвивати місцеву економіку, підприємництво та людський капітал, а також працювати над збереженням довкілля, відновленням і сталим використанням природних ресурсів, створенням безпечного та комфортного життєвого середовища.

«Робота над стратегією розпочалася відразу після утворення Липоводолинської громади у 2019 році. Стало зрозуміло: щоб на рівні конкурувати з іншими громадами, необхідно згуртуватися навколо визначеної місії і керуватися нею. Ми подали заявку на конкурс від Програми «U-LEAD з Європою» щодо супроводу розробки стратегії. Як результат – маємо затверджений документ, що визначає головні напрямки розвитку нашої громади», - зауважив секретар Липоводолинської селищної ради Ростислав Савченко.

Він також висловив вдячність експертам Програми за професіоналізм та кваліфікований підхід до створення стратегії розвитку громади.

Серед запланованих проєктів: розширення спортивної інфраструктури, термомодернізація бюджетних закладів, зміцнення матеріальної бази комунальних підприємств, розбудова оптимальної мережі закладів освіти, сприяння кооперативному руху, запровадження відеоспостереження «Безпечна громада» на території всієї громади, модернізація музеїв, сприяння створенню сільських музеїв, створення молодіжної ради.

Читайте також: Красилівська громада формуватиме систему громадського здоров’я за підтримки U-LEAD

Керівниця Сумського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» Марина Лобова зауважила, що наявність у територіальних громадах такого документа, як стратегія розвитку, набуває дедалі більшого значення, оскільки в Україні триває перехід на трирівневе стратегічне планування (державне, регіональне, місцеве - на рівні громад) та переорієнтація проєктної діяльності у напрямку досягнення саме стратегічних цілей.

Як повідомлялося, Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає потребам громадян та розширює можливості громад.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-