«Велике будівництво» об'єднає приморські міста у Миколаївську Рів'єру

«Велике будівництво» об'єднає приморські міста у Миколаївську Рів'єру

Укрінформ
Найближчим часом має розпочатися об'єднання однією дорогою всіх приморських міст і селищ Миколаївської області в одну так звану Миколаївську Рів'єру. Будівництво дороги буде проходити за програмою президента «Велике будівництво».

Як передає Укрінформ, про це в ході Всеукраїнського форуму «Україна 30. Децентралізація» заявив експерт із залучення інвестицій в інфраструктурні проєкти в Україні В'ячеслав Жуков, повідомляє Миколаївська ОДА у Фейсбуці.

За словами Жукова, вкладені в інфраструктуру області інвестиції вже дозволили помітно поліпшити стан туристичного бізнесу, а створення Миколаївської Рів'єри ще повніше розкриє туристичний потенціал південного регіону.

"Завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» ситуація з дорогами в Миколаївській області змінюється - активно будуються сучасні дороги. Зокрема, практично з нуля збудовані дороги Кропивницький - Миколаїв і Кривий Ріг - Миколаїв. Тепер до курортів Миколаївської області з Дніпра можна дістатися за 3 години, з Кропивницького - за 2", - зазначив Жуков.

У першому ж після реконструкції доріг сезоні, за даними експерта, потік туристів за цими напрямками помітно збільшився. Якісна інфраструктура дозволила навіть компенсувати «нетуристичні» погодні умови червня і початку липня.

Читайте також: В Україні реалізують біля тисячі інфраструктурних проєктів - Кирило Тимошенко

При цьому розвиток приморської туристичної інфраструктури необхідно продовжувати. Жуков, зокрема, нагадав про необхідність будівництва комплексу берегоукріплюючих споруд у Коблево, які необхідні для відновлення пляжів, що відчувають значні техногенний та ерозійний впливи.

"Такі комплексні проєкти непідйомні для обласних і місцевих бюджетів, але впроваджуються вже сьогодні по всій Україні завдяки програмі президента «Велике будівництво», - додав експерт.

Як повідомляв Укрінформ, заступник керівника Офісу Президента, координатор програми «Велике будівництво» Кирило Тимошенко повідомляв, що за 500 днів, що минули зі старту програми «Велике будівництво», в Україні навіть без урахування будівництва доріг вже було реалізовано 575 інфраструктурних проєктів, і наразі в роботі перебувають ще 959 об'єктів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-