На велотрасі ВМХ у Лимані бетонують віражі

На велотрасі ВМХ у Лимані бетонують віражі

Велике будівництво
Укрінформ
На Донеччині на завершальній стадії спорудження у Лимані сучасного комплексу з велосипедного спорту - на велотрасі ВМХ бетонують віражі. 

Як передає Укрінформ, про це повідомили в Донецькій ОДА.

«Добігає кінця спорудження сучасного комплексу з велосипедного спорту зі спеціалізованою трасою ВМХ у місті Лиман Донецької області, що відбувається в межах програми Президента України «Велике будівництво». Наразі на стартовій рампі встановили пневматичні ворота, відбувається бетонування віражів», - йдеться у повідомленні.

Зазначено, що головним об’єктом комплексу є велосипедна траса BMX, яка включає стартову рампу заввишки 5 метрів, чотири прямих з трамплінами висотою від 40 до 190 см та три віражі. Станом на сьогодні зроблено бетонування спуску стартової рампи, встановлено конструкцію пневматичних стартових воріт, для яких найближчими часом проведуть тестування. Завершується бетонування другого віражу, і протягом тижня аналогічні роботи мають виконати для першого й третього віражів. Із суглинку триває формування чотирьох прямих, серед яких максимально наближеними до готовності є друга та перша.

Поруч із треком споруджено триповерхову будівлю гуртожитку на 50 осіб – спортсменів, тренерсько-викладацького та суддівського складу. Медичний та масажний кабінети, тренажерний зал, конференц-зала, їдальня та кімнати для проживання облаштовано відповідними меблями та обладнанням. На об’єкті передбачили елементи доступності для маломобільних груп населення, зробили трибуни на 400 місць, зовнішнє освітлення з використанням сонячних батарей.

Читайте також: У Маріуполі реконструюють дитсадок

В ОДА підкреслили, що коли роботи будуть завершені, велотраса BMX у Лимані першою в державі має отримати відповідну сертифікацію. Поява нового спорткомплексу дозволить вивести на якісно інший рівень навчально-тренувальний процес за участю вихованців обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з велосипедного спорту, а також збірної команди України, проводити змагання регіонального та національного рівнів.

Як повідомляв Укрінформ, заступник керівника Офісу Президента, координатор програми «Велике будівництво» Кирило Тимошенко заявляв, що в 2021 році у межах «Великого будівництва» в Україні буде побудовано і реконструйовано 29 басейнів і 80 стадіонів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-