Пластичний хірург з Німеччини прооперував у Львові 29 дітей

Пластичний хірург з Німеччини прооперував у Львові 29 дітей

Фото, відео
Укрінформ
Відомий пластичний хірург з Німеччини, професор Клаус Екснер, протягом тижня на базі Львівського опікового центру 8-ї міської клінічної лікарні проконсультував понад 50 та спільно з львівськими хірургами прооперував 29 дітей зі складними вродженими та набутими вадами зі всієї України.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міськради, передає Укрінформ.

«Це дуже різні операції, багато дітей мають вроджені вади обличчя – не можуть відкрити свої повіки й тому мусять ходити, закидаючи голову, щоби щось бачити. Багато дітей постраждали внаслідок травм і, відповідно, мають наслідки цих травм, які ми також стараємося лікувати. Є дітки з гемангіомами, є дуже багато різних випадків, і ми стараємося в силу своїх можливостей допомогти їм», - зазначив професор Екснер.

Зокрема, йдеться про такі вади у дітей, як вроджений птоз верхньої повіки, вроджена деформація вушної раковини, гемангіоми, посттравматичні рубці, постопікові рубці. Операції професор провів спільно з українськими лікарями.

За словами керівника 8-ї міської лікарні Василя Трунквальтера, це уже 13-тий візит відомого німецького хірурга до Львова за останні 9 років. Співпраця з Екснером триває з 2012 року, коли він приїхав до Львова під час футбольного чемпіонату «Євро-2012», щоби впродовж тижня безкоштовно оперувати дітей у межах доброчинної ініціативи німецьких вболівальників «BigShoe». З того часу професор двічі на рік (зазвичай навесні та восени) приїздить до Львова і допомагає дітям у лікуванні складних вроджених чи набутих вад, ділиться досвідом з львівськими колегами.

Загалом за період співпраці Екснер оглянув близько 700 пацієнтів та разом з українськими лікарями прооперував 280 хворих з усіх областей України.

Читайте також: Львівські хірурги провели унікальну операцію, повернувши 6-річного хлопчика до нормального життя

Як повідомляв Укрінформ, цього разу приїзд та перебування в Україні відомого німецького хірурга Клауса Екснера оплатив півзахисник збірної України Олександр Зінченко.

Фото: city-adm.lviv.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-