У Тисмениці після сильних дощів річка Ворона вийшла з берегів і затопила дорогу

У Тисмениці після сильних дощів річка Ворона вийшла з берегів і затопила дорогу

Укрінформ
На Прикарпатті після сильних дощів річка Ворона вийшла з берегів і затопила близько 100 метрів автодороги в Тисмениці.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА.

«За інформацією чергового гідролога Івано-Франківського ГМЦ, станом на 04.00 год. 05.07.2021 рівень води в р. Ворона - ГП Тисмениця становить 419 см. (з 00.00 год. 05.07.2021 підйом рівня води не спостерігається) перевищення відмітки виходу на заплаву - 69 см. ….Під час моніторингу стану рівня води в р. Ворона встановлено, що в м. Тисмениця по вул. Слобода внаслідок розливу р. Ворона вода вийшла на автомобільну дорогу протяжністю близько 100 м», - зазначає управління ОДА.

За їхньою інформацією, до позначки початкового підтоплення об’єктів населеного пункту залишилось 31 см.

Водночас у місті Тисмениця річка підтопила 1 присадибну ділянку та 4 підходи до дворогосподарств. У селі Чорнолізці через розлив Ворони у воді залишаються 2 га сільськогосподарських угідь.

Читайте також: В Україні майже 30 населених пунктів - без світла через негоду

В управлінні Івано-Франківської ОДА зазначають, що після злив та дощів в області спостерігають підйом води у річках басейну Дністра від 2 до 90 см, на річці басейну Прута – 14-72 см.

Ворона — річка в межах Надвірнянського, Коломийського і Тисменицького районів Івано-Франківської області. Права притока Бистриці Надвірнянської (басейн Дністра).

Фото: gk-press.if.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-