Лисичанськводоканал не може працювати через заблокований за борги рахунок

Лисичанськводоканал не може працювати через заблокований за борги рахунок

Укрінформ
Через накладення арешту на поточний рахунок ЛКСП «Лисичанськводоканалу» на майже 207 млн грн заблоковано ведення поточної господарської діяльності підприємства.

Як повідомляє пресслужба Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації, у п’ятницю місцева комісія з питань надзвичайних ситуацій розглянула питання про неможливість ведення підприємством господарської діяльності, передає Укрінформ.

«Генеральний директор ЛКСП «Лисичанськводоканал» Юрій Явтушенко доповів про те, що 1 липня 2021 року відділом примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України накладено арешт на поточний рахунок ЛКСП «Лисичанськводоканал» в АТ КБ «Приватбанк» у рамках провадження на загальну суму 206,922 млн грн, що призвело підприємство до неможливості ведення господарської діяльності», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що робота підприємства паралізована. Зокрема, немає можливості сплатити за енергоносії, паливно-мастильні матеріали, хлор, витратні матеріали на ремонт мереж та обладнання, а також здійснити виплату заробітної плати працівникам підприємства.

Як повідомляв Укрінформ, об’єкти Лисичанського водоканалу знаходяться під постійною загрозою відключення від електроенергії через борги перед енергетиками, які перевищують 140 млн гривень(без урахування пені).

Читайте також: Рада ратифікувала договір із Францією про покращення постачання води на Луганщині та в Києві

Останнє попередження підприємству було винесене ТОВ "Луганське енергетичне об’єднання" 8 червня, але тоді знеструмлення вдалось уникнути.

Тим часом наразі в Луганській області вже два тижні зберігається спекотна погоа з температурними показниками близько 35 градусів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-