Завтра пробне ЗНО відбудеться на Чернігівщині

Завтра пробне ЗНО відбудеться на Чернігівщині

Укрінформ
У суботу, 24 квітня, відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) в Чернігівській області.

Як передає Укрінформ, про це повідомили у Міністерстві освіти та науки.  

"Завтра, 24 квітня 2021 року, на Чернігівщині відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання. До пунктів тестування необхідно з'явитися до 10:50. Тестування розпочнеться близько 11:00", - йдеться у повідомленні.

В МОН нагадали, що вхід учасників до пунктів тестування відбуватиметься за наявності паспорта (або іншого документа, що посвідчує особу) та запрошення-перепустки.

Також у міністерстві нагадали, що усі учасники пробного ЗНО зобов’язані дотримуватися протиепідемічних заходів як до входу в пункти тестування, так і впродовж усього періоду оцінювання – учасники мають перебувати в масках, мати дезінфектори й користуватися ними, дотримуватися соціальної дистанції з іншими учасниками тестування.

Читайте також: Маски й термометри: як складатимуть «карантинне» ЗНО

Внести свої відповіді на завдання всіх тестів до спеціального сервісу з визначення результатів учасники зможуть до 28 квітня.

Як повідомляв Укрінформ, на початку квітня через припинення руху громадського транспорту пробне ЗНО у місті Києві, Миколаївській та Чернігівській областях перенесли на 24 квітня. В інших регіонах країни тестування відбулось в суботу, 10 квітня.

Читайте також: На ЗНО зареєструвалися майже 390 тисяч осіб

15 травня пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться у Києві та Миколаївській області.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-