У Маріуполі за сприяння Туреччини побудують багатопрофільний медичний центр

У Маріуполі за сприяння Туреччини побудують багатопрофільний медичний центр

Фото
Укрінформ
Муніципалітет Маріуполя та група медичних клінік Туреччини підписали Меморандум про співпрацю. Розроблятимуть проєкт будівництва унікального Медичного центру в Маріуполі.

Як передає Укрінформ, про це повідомили в Маріупольській міській раді.

За словами міського голови Вадима Бойченка, медичний центр буде багатопрофільним закладом, що включатиме не тільки лікарню, а й науково-навчальний центр.

У цій багатопрофільній клініці планується розмістити понад 2 тисячі ліжок, буде працювати близько 1000 лікарів. Госпіталь охопить не тільки Маріуполь, а й весь регіон. Таким чином, отримати нове якісне обслуговування і лікування зможе мільйон людей. Одним із головних аспектів при будівництві буде створення умов доступності для людей з інвалідністю.

Крім того, окремо буде розміщено будівлі медуніверситету та гуртожитку для студентів. У них створять всі умови для навчання та наукових досліджень у сфері медицини.

Читайте також: В Україні завершили будівельні роботи у 50 сільських амбулаторіях

Генеральний директор групи клінік Ур Генч висловив упевненість, що побудований медичний центр дозволить поставити нову планку в наданні медичних послуг для всієї України.

«Весь проєкт побудований на баченні, в центрі якого знаходиться людина. Сучасний дизайн і оснащення створять комфортне відчуття для пацієнтів і лікарів. Взаємозв'язок лікарні та університетської бази дозволить вибудувати нову модель у наданні медичних послуг», - зазначив Генч.

У міськраді нагадали, що 19 березня Меморандум про наміри щодо створення сучасного медичного центру підписали міністр охорони здоров'я України Максим Степанов, міський голова Маріуполя Вадим Бойченко і науковий керівник проєкту, доктор медичних наук України Борис Тодуров. Це поклало старт роботі, яка покликана посилити охорону здоров'я країни в цілому.

Фото: Маріупольська міськрада

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-