У Харкові приготували шоколадний батончик вагою понад 3 тонни

У Харкові приготували шоколадний батончик вагою понад 3 тонни

Фото
Укрінформ
Шоколадний батончик вагою понад 3 тонни, вироблений у Харкові фахівцями компанії "Полюс", потрапив до Національного реєстру рекордів України, а також зареєстрований як світовий рекорд.

Про це повідомила керівник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова, передає кореспондент Укрінформу.

"Цей батончик-велетень має вагу 3 т 59 кг, довжину 3 м 61 см, ширину 1 м 37 см і висоту 1 м 4 см. Тобто, перевищує необхідну для реєстрації рекорду вагу в 1 т, містить 100% того, що, як кажуть кондитери, можна з'їсти, хоча достатньо було б і 80%, тобто цілком придатний до вживання. За своїми параметрами він у 50 тисяч разів перевищує свій зразок: батончик "Полюс" вагою 60 г ", - зазначила Вєтрова.

Найбільший шоколадний батончик у світі створили в Харкові / Фото: В’ячеслав Мадієвський, Укрінформ

За її словами, процес приготування тритонного "Полюса" від самого початку зафіксовано на відеокамеру, що є доказом дотримання правил: "З урахуванням усього вище перерахованого цей унікальний батончик зареєстрований як рекорд України, а також - як світовий рекорд".

"Над ним протягом трьох днів працювали 27 осіб. На випічку пішло понад 600 кг вафель, 1,8 т горіхової начинки і пів тонни шоколадної глазурі", - розповіла на презентації рекорду виконавчий директор фірми Ксенія Капуста.

Читайте також: В Ужгороді побили рекорд України із приготування найбільшого млинця

Учасники презентації оцінили смак тритонного смаколика. А значна частина солодкого частування буде передана в дитячі установи і ветеранські організації міста.

Кондитерський виріб-рекордсмен фахівці компанії приготували до 25-річчя свого виробництва.

Як зазначили на презентації, реєстрація рекордів у різних номінаціях ведеться в Україні з 1989 року. І за цей час у Харкові встановлено понад 80 найвищих національних і світових досягнень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-