У Каневі зведуть Будинок культури на 700 місць — Мінрегіон

У Каневі зведуть Будинок культури на 700 місць — Мінрегіон

Велике будівництво
Укрінформ
У рамках програми "Велике будівництво" і підготовки до відзначення 30-ї річниці Незалежності України буде реалізований проєкт Будинку культури у Каневі.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство розвитку громад і територій.

"В рамках підготовки до відзначення 30-ї річниці Незалежності України буде реалізовано знаковий об’єкт на території Черкащини – Будинок культури у Каневі на 700 місць. Саме тут буде розташована Шевченківська національна бібліотека та Канівська школа мистецтв. Центр облаштують для проведення різноманітних гуртків культурологічного спрямування й наукового відділу з вивчення та популяризації діяльності та життя видатних осіб української історії тощо. На реалізацію об’єкту передбачено 76,2 млн грн", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Укравтодор активно шукає додаткові джерела фінансування «Великого будівництва»

Також планується будівництво культурно-мистецького центру «Дзбан» в с. Старий Косів Івано-Франківської області. "Центр буде побудований у формі глечика з візерунками. Таке рішення в дизайні будівлі підкреслює історичний культурний доробок Косівщини. Саме на цих територіях одним з найпоширеніших ремесел було гончарство. У Центрі розташовуватиметься невеликий кінотеатр, внутрішній відкритий балкон, гончарні майстерні та конференц-зали", - повідомляє Мінрегіон.

Крім того, запланована масштабна реконструкція таких об'єктів, як: Національний художній музей України, Національний історико-культурний заповідник «Качанівка», Бережанський замок, оборонні мури Жовкви, Палац Потоцьких у Тульчині, Підгорецький замок, Національний заповідник «Хортиця», Національний літературно-меморіальний музей Григорія Сковороди, «Білий та Сірий будинки Косачів» в с.Колодяжне, Миколаївська астрономічна обсерваторія, Національний заповідник «Софія Київська», Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній», Державний історико-архітектурний заповідник «Стара Умань» та замок Любарта в Луцьку.

Читайте також: На Львівщині відремонтують 56 мостів

Мінрегіон зазначає, що культура є новим напрямком у Програмі Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво». Всього 2021 році планується відновлення 20 об’єктів культурного спрямування.

Як повідомлялося, реконструкція об’єктів культурної спадщини в межах проєкту “Велика реставрація” передбачена постановою Кабінету Міністрів №1214 від 9 грудня і розрахована на три роки. Роботами планується охопити 150 об’єктів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-