На Чернігівщині відремонтують 11 мостів

На Чернігівщині відремонтують 11 мостів

Велике будівництво
Укрінформ
У межах національної програми "Велике будівництво" у Чернігівській області відремонтують 11 мостів.

Про це повідомляє Чернігівська ОДА, передає Укрінформ.

"Зі 150 мостів, які заплановані для будівництва та реконструкції в Україні в рамках програми Президента "Велике будівництво", 11 знаходяться в Чернігівській області. По три оновлені мости отримають громади в Новгород-Сіверському та Чернігівському районах. Ще по два мости відремонтують в Ніжинському та Корюківському районах, один - у Прилуцькому", - ідеться у повідомленні.

За словами голови Чернігівської ОДА Анни Коваленко, мости на Чернігівщині будувалися у 60-70-х роках минулого сторіччя, і сучасним стандартам за вагогабаритними параметрами відповідає лише кожен третій із них. Ще третина має статус "обмежено дієздатних".

"Ситуація потребує швидкого реагування, тож реконструкція мостів перебуватиме під моїм особистим контролем", - зазначила Коваленко.

Читайте також: На Миколаївщині цьогоріч реалізують 13 проєктів

Загалом на балансі Служби автодоріг у Чернігівській області - 255 мостових споруд. Більшість аварійних знаходиться на дорогах територіального значення. Їх протяжність - від 5 до 45 метрів. Збудовані ці мости ще в 60-х роках минулого століття з розрахунку на рух автомобілів ЗІЛ. Навантаження сучасного вагового транспорту майже в 10 разів більші. За час експлуатації цих споруд деякі елементи конструкцій уже спрацювалися і потребують заміни.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-