Прокурором Чернігівської області став Сергій Василина

Прокурором Чернігівської області став Сергій Василина

Укрінформ
Сьогодні заступник Генерального прокурора України Гюндуз Мамедов представив колективу прокуратури Чернігівської області нового керівника - Сергія Василину. 

Як передає Укрінформ, про це повідомила пресслужба прокуратури Чернігівської області.

"Сьогодні, 14 вересня 2020 року, заступник Генерального прокурора Гюндуз Мамедов представив колективу новопризначеного керівника Чернігівської обласної прокуратури - Сергія Василину", - ідеться у повідомленні.

Мамедов зазначив, що новий очільник прокуратури на попередніх місцях роботи зарекомендував себе як досвідчений фахівець та керівник.

Василина, своєю чергою, подякував за довіру і запевнив, що дотримання законності та повага до прав і свобод громадян буде пріоритетом його діяльності.

Читайте також: Новим прокурором Житомирщини став Білошицький

Сергій Олександрович Василина 1980 року народження закінчив Національну юридичну академію України імені Я. Мудрого. В органах прокуратури працює з 2003 року. За цей час обіймав керівні посади в прокуратурах Донецької, Кіровоградської та Запорізької областей.

До нього посаду прокурора Чернігівщини 10 місяців обіймав Андрій Парусов. Його колективу було представлено 15 листопада 2019 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-